+48 17 852 19 17biuro@karmar.rzeszow.pl

O firmie

Historia powstania firmy KARMAR sięga do 1998 roku, kiedy zrodził się pomysł, a następnie realizacja założenia własnej działalności gospodarczej – wówczas jeszcze nie tylko o profilu budowlanym. Jednak z upływem czasu nasze działania skupiły się wyłącznie na projektowaniu, sprzedaży i montażu szeroko pojętej stolarki otworowej. To właśnie w 2003 roku nastąpiło prawdziwe ukierunkowanie działalności, które trwa aż do dnia dzisiejszego.

 

Dbając o przestrzeganie norm i wymogów technicznych gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów oraz zapewniamy ich długoletnie użytkowanie. W naszym biurze spotkacie Państwo ludzi, których profesjonalizm i doświadczenie są do dyspozycji każdego z Was.

Szczególnie dbamy o swoich klientów, bo wiemy, że nasze dobre relacje będą procentować w przyszłości.

Odpowiednio wyszkoleni przedstawiciele służą fachowym doradztwem i pomocą przy wyborze produktów, dokonują precyzyjnych pomiarów przy użyciu elektronicznych urządzeń mierniczych i przygotują konkurencyjną ofertę. Polecamy ciekawe, uaktualnione wzory i kształty, a także bogate wyposażenie oferowanych przez nas rolet, drzwi, bram garażowych czy okien. Zawsze uwzględniamy gusty i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Z ich polecenia realizujemy nowe zamówienia nie tylko na terenie Podkarpacia, ale również innych województw naszego kraju. Należy wspomnieć także o odbiorcach indywidualnych, ale i kontrahentach z rynku europejskiego: Niemiec, Austrii, Norwegii, Szwecji i Włoch.

 

Te, zebrane w całość, szeroko pojęte działania zapewniają nam powiększenie listy klientów i tym samym rozwój. Obecnie świadczymy usługi serwisowe nie tylko naszych produktów, ale również innych, pochodzących z już nieistniejących firm. Ku naszemu zadowoleniu spotykają się one z coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z doradztwa przedstawicieli firmy KARMAR.

Linia czasu firmy KARMAR

Założenie firmy

Wszystko zaczęło się pod koniec XX wieku. Wtedy powstała firma KARMAR.

Ukierunkowanie działalności

Skupiliśmy się na projektowaniu, sprzedaży i montażu stolarki otworowej, i to był przysłowiowy strzał w 10!

Zmiana lokalizacji

Chcąc być bliżej naszych klientów, przenieśliśmy salon firmowy na ul. Przemysłową, gdzie znajduje się centrum wykończeniowe. Salon odtąd jest większy, większa tym samym przestrzeń ekspozycyjna.

Modernizacja biura

Przeprowadziliśmy kompleksowy remont biura i wybraliśmy nowoczesny design, wszystko w celu podniesienia komfortu zakupów.

Synergia sprzedaży produktów i usług

Obecnie w naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości produkty i wysoce wyspecjalizowane usługi. To projektowanie, sprzedaż, montaż i serwisowanie.

Sprawdź, jakie oferujemy produkty

Okna, drzwi, bramy garażowe, rolety, schody strychowe, moskitiery, parapety

OBEJRZYJ OFERTĘ