+48 17 852 19 17biuro@karmar.rzeszow.pl

Montaż

Ważnym atutem naszej firmy jest to, że oprócz oferowania produktów najwyższej jakości pochodzących od renomowanych producentów, świadczymy również usługi fachowego montażu oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych produktów. Należy pamiętać, że wybór odpowiednich okien to nie wszystko, finalnie o ich jakości decyduje prawidłowy montaż.

Źle osadzone okno może powodować powstawanie mostków termicznych, przecieki, przewiewy oraz odkształcanie się. Błędy popełnione na etapie montażu mogą spowodować sporo problemów w przyszłości. W efekcie nawet okna najlepszej jakości nie będą prawidłowo spełniać swoich funkcji. W trosce o komfort użytkowania naszych produktów, równocześnie ze sprzedażą okien świadczymy usługi prawidłowego montażu.

Właściwy montaż gwarantuje, że okna spełnią swoją funkcję.

Fachowy montaż i serwis

ZAMÓW EKIPĘ
Dysponujemy grupą doświadczonych fachowców, a wszystkie wykonywane przez nas prace przebiegają zgodnie ze standardami montowania przy użyciu wysokiej jakości narzędzi oraz materiałów. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych montażystów, poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach, aby dopasowywać się do rosnących oczekiwań klientów i sprostać nowym wymogom budowlanym.
Oprócz tradycyjnego montażu okien świadczymy również usługi montażu ciepłego przy użyciu taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych marki Soudal oraz coraz powszechniej stosowanego montażu w warstwie docieplenia w systemie JB-D. Dużym zainteresowaniem cieszy się także rozwiązanie montażowe polegające na zastosowaniu tzw. ,,ciepłego parapetu’’ – jest to styrodurowy podkład podokienny, który dzięki swojej konstrukcji stanowi doskonałą izolację cieplną dolnego połączenia okna z murem, a także ułatwia montaż parapetów.