+48 17 852 19 17 / +48 534 411 017biuro@karmar.rzeszow.pl

Fachowa ekipa montażowa KARMAR

Ważnym atutem naszej firmy jest to, że oprócz oferowania produktów najwyższej jakości pochodzących od renomowanych producentów, świadczymy również usługi fachowego montażu oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych produktów.

Należy pamiętać, że wybór odpowiednich okien to nie wszystko, finalnie o ich jakości decyduje prawidłowy montaż.Źle osadzone okno może powodować powstawanie mostków termicznych, przecieki, przewiewy oraz odkształcanie się. Błędy popełnione na etapie montażu mogą spowodować sporo problemów w przyszłości. W efekcie nawet okna najlepszej jakości nie będą prawidłowo spełniać swoich funkcji.

W trosce o komfort użytkowania naszych produktów, równocześnie ze sprzedażą okien świadczymy usługi prawidłowego montażu. Nasz zespół montażowy to specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami potwierdzonymi certyfikatami oraz atestami, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Ich doświadczenie oraz profesjonalizm gwarantują wysoką jakość usług montażowych. Ponadto kultura osobista oraz duża wiedza pozwalają na udzielanie dokładnych informacji w zakresie realizacji poszczególnych inwestycji.

Robimy wszystko, aby nasi Klienci byli w 100% zadowoleni z oferowanych przez nas usług.

WYCENAKONTAKT Z DORADCĄ FB

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *